Bezoek minister Arie Slob aan Het Goese Lyceum

Minister Arie Slob van onderwijs was woensdag 30 januari tijdens zijn werkbezoek aan Goes te gast op beide locaties van Het Goese Lyceum. Een bezoek aan technasium- en techniek afdelingen, gesprekken met leerlingen en voorlichting over groenonderwijs stonden op het programma. Ook was er een gesprek over de aanpak van passend onderwijs in de gemeente Goes.

De minister twitterde achteraf:

Arie Slob‏ @arieslob Twitter/arieslob

Vandaag op bezoek in Zeeland. Eerst onverwacht bezoek gebracht aan GBS de Wingerd in Goes. Daarna naar Pontes en Calvijn College in Goes. Veel info over vakhavo, technasium, besteding techniekgeld en groen onderwijs. Met leerlingen ook over overgang havo-vwo gesproken.

Foto impressie

Arie Slob
Arie Slob
Arie Slob
Arie Slob
Arie Slob